Zkuste dovolenou ve Velkém Mederu

K létu patří voda a slnění. Pokud to chcete spojit se zábavou, adrenalinem a taky mít dobře postaráno o dítě, zkuste si udělat výlet na jih Slovenska, do Velkého Medera. Aquapark a termální koupaliště Velký Meder bude mít během letní sezóny přístupných až 10 bazénů.

Na své si tu přijdou milovníci vířivek, rekreační plavci i sportovci. Středisko nabízí vzrušující adrenalinové atrakce. Jejich součástí jsou skluzavky a tobogany exotických tvarů a pestrých barev. Součástí areálu je taky lanová dráha Tarzania s délkou 650 metrů. Je rozdělena do dvou tras a pořádně protáhne údy velkých i malých lezců.

Thermal Corvinus Meder
Zkuste si udělat výlet na jih Slovenska, do Velkého Medera.

Během přicházejícího léta čeká na návštěvníky několik zábavných akcí. Půjde hlavně o vystoupení hudebních skupin různých žánrů, oblíbené pěnové párty a laserovou show, která ukončí letní sezónu. K dosavadním službám přibyla koncem února letošního roku nová atrakce. Je jí wellness centrum. Velký Meder se může pochlubit nejvyšším počtem slunečních dní na Slovensku. Přivítat vás tu proto může příjemné letní počasí.

Více informací najdete na www.thermalcorvinus.sk

  • Komentáře

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na
  • Podobné články
0
Novinky Zdraví

Čaj pro zdraví celé rodiny

0
Novinky Zajímavosti

Válka o hračky – když se dítě nechce dělit

0
Novinky Zajímavosti

10 věcí, které by měl předškolák zvládnout

Navigácia

Magazíny