Zkuste dovolenou ve Velkém Mederu

K létu patří voda a slnění. Pokud to chcete spojit se zábavou, adrenalinem a taky mít dobře postaráno o dítě, zkuste si udělat výlet na jih Slovenska, do Velkého Medera. Aquapark a termální koupaliště Velký Meder bude mít během letní sezóny přístupných až 10 bazénů.

Na své si tu přijdou milovníci vířivek, rekreační plavci i sportovci. Středisko nabízí vzrušující adrenalinové atrakce. Jejich součástí jsou skluzavky a tobogany exotických tvarů a pestrých barev. Součástí areálu je taky lanová dráha Tarzania s délkou 650 metrů. Je rozdělena do dvou tras a pořádně protáhne údy velkých i malých lezců.

Thermal Corvinus Meder
Zkuste si udělat výlet na jih Slovenska, do Velkého Medera.

Během přicházejícího léta čeká na návštěvníky několik zábavných akcí. Půjde hlavně o vystoupení hudebních skupin různých žánrů, oblíbené pěnové párty a laserovou show, která ukončí letní sezónu. K dosavadním službám přibyla koncem února letošního roku nová atrakce. Je jí wellness centrum. Velký Meder se může pochlubit nejvyšším počtem slunečních dní na Slovensku. Přivítat vás tu proto může příjemné letní počasí.

Více informací najdete na www.thermalcorvinus.sk

  • Komentáre
  • Podobné články
0
Novinky Vaříme dětem Zdraví

Syrová strava pro děti. Ano nebo ne?

0
Novinky Zdraví

Sbohem vaničko, přichází kyblík!

0
Novinky Zdraví

Netrestejte děti za noční pomočování, pomozte jim!

Navigácia

Magazíny